4 yıl önce dağa kaçırılan kıçı için eyleme katılan yüreği yanık baba, “Kandilin 2’nci şubesi olan HDP il binasının önünde evlat nöbeti tutuyoruz. PKK, Türkiye’nin 4 bir yanındaki eve ateş düşürmüş” dedi.
![](https://silivridenhaberler.com/wp-content/uploads/2023/02/evlat-nobeti-bin-247nci-gununde-NDuanJfV.jpg)
4 yıl önce dağa kaçırılan kıçı için eyleme katılan yüreği yanık baba, “Kandilin 2’nci şubesi olan HDP il binasının önünde evlat nöbeti tutuyoruz. PKK, Türkiye’nin 4 bir yanındaki eve ateş düşürmüş” dedi.