Süper Lig’de 24. hafta maçında Kayserispor ile Fenerbahçe, hakem Atilla Karaoğlan yönetiminde Kadir Has Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Mücadeleyi sarı-lacivertli takım, Enner Valencia ve Ferdi Kadıoğlu’nun golleriyle 2-1 mağlup etti.
Mücadelenin ardından Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus 90 dakikayı değerlendirdi.
“Maç düşündüğüm gibi geçti, zordu”
Karşılaşmayla ilgili Jorge Jesus şöyle konuştu:
“Maç düşündüğüm gibi geçti, zordu. Kayserispor bize problem yarattı. Defansif olarak iyiydik. Altay Bayındır’ın güzel kurtarışları vardı. Ferdi’nin de golü güzeldi. Kazanmayı başardık. Genel olarak oyuncularımın performansından memnunum.”
![](https://360butik.com/wp-content/uploads/2023/03/jorge-jesus-oyuncularimin-performansindan-memnunum-1-6RlqQx2i.jpg)
“Sevilla çok güçlü bir takım”
UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda karşılaşacakları Sevilla maçıyla ilgili konuşan Jesus şunları dedi:
“Sevilla çok güçlü bir takım, bizden çok güçlüler ve çok kaliteli oyuncuları var. Biz de kendi şansımızı deneyeceğiz.”
![](https://360butik.com/wp-content/uploads/2023/03/jorge-jesus-oyuncularimin-performansindan-memnunum-2-wD3CGNDY.jpg)